Nabídka spolupráce

 

Podnikatelé, živnostníci, obchodní partneři,

chcete zviditelnit svou firmu, získat náskok před konkurencí,

oslovit nové zákazníky, zvýšit svůj obrat v době krize a

samozřejmě generovat čistý zisk?

 

Je tu pro Vás www.dvere.cz !  

 

Výhody našeho portálu pro Vás:

 1. Zviditelnění firmy:
  Díky našemu projektu www.dvere-provize.cz bude o vašich službách vědět daleko víc lidí, než doposud. Komunikujeme denně se zákazníky prostřednictvím portálu www.dvere.cz a získejte objednávku na montáž dveří a zárubní a ostatního zboží. Montujte v pohodě a bez starostí od shánění dalších montáží.S naší pomocí můžete získat provizi z prodeje dveří.Díky objednávkovému systému si Vás zákazník  vyhledá a osloví na provedení montáže.
 2. Náskok před konkurencí:
  Zbytečně nečekejte a registrujte se do provizního systému AFFILATE již dnes! Nikdy totiž nevíte, kdy Vás konkurence může se stejným nápadem předběhnout. Nebojte se proto zkusit něco v tuzemsku nového. Navíc Vás to nestojí ani korunu.
 3. Získání nových zákazníků:
  Zveřejněním vaší firmy na www.dvere.cz zaznamenáte velký zájem lidí o vaše služby, který jste dosud třeba nezažili. Náš portál měsíčně prohlížejí tisíce lidí, které může právě vaše nabídka služeb velmi zaujmout. A objednají si ji.
 4. Vybudování stálé klientely:
  Záležet bude jen na vás, jak se získanými novými klienty „naložíte“. Pokud se jim vaše služby budou líbit a budou s nimi nadmíru spokojeni, máte velmi dobře nakročeno k pravidelnému využití Vašich služeb, těchto zájemců. Proč tedy tuto příležitost nevyužít a nezkusit si z nových zákazníků udělat „stálice“?!
 5. Vysoká návštěvnost i v době krize:
  Dvere.cz je výborným marketingovým prostředníkem právě v době krize. Lidé chtějí kupovat zboží se slevou, ale zároveň nechtějí slevit na kvalitě. Pokud uvidí cenově zajímavou nabídku, jsou ochotni ji bez dlouhého rozmýšlení využít. Navíc je obchod dvere.cz pro Vás výhodný v době, kdy víte,že o vaše služby je kvůli krizi menší zájem. Díky unikátní doméně  www.dvere.cz a její návštěvnosti, u nás získáte přízeň dosud neoslovených zákazníků.
 6. Čistý zisk pro Vás:
  Nabízené služby na dvere.cz jsou vždy za nižší cenu, než obvykle.Nebudete tedy mít takový zisk, jako byste měli za původní cenu, ale co není nyní, může být za týden či měsíc! U nových klientů si vytvoříte „dobré jméno“ a stačí, aby si vaše služby oblíbili, a máte zajištěný budoucí příjem. Navíc tím získáte procento provize z prodeje dveří, které za Vás vyřizujeme. A to vše máte pod kontrolou.
 7. Registrace    

  ZDE                                                                   

 

 

Přihlášení

Registrace